MaxBuddyDin genvej til bedre køb
Bytjek

Billigste Pepsi Max i Kolding

Dagens billigste Pepsi Max-tilbud i og omkring Kolding — priser pr. liter, kæder og nærmeste butikker. Opdateret hver time fra kædernes egne tilbudsaviser.

Lige nu er den billigste Pepsi Max Lime 1,5L flaske 15,00 kr. hos Netto (10,00 kr./l).

Billigst lige nu

Pepsi Max Lime 1,5L flaske, AI-genereret billede
Pepsi Max Lime 1,5L flaske
15,00 kr.
10,00 kr./l
Normalpris
Se prisudvikling →
Pepsi Max Lemon 1,5L flaske, AI-genereret billede
Pepsi Max Lemon 1,5L flaske
17,00 kr.
11,33 kr./l
Normalpris
Se prisudvikling →
Pepsi Max 20-pak flasker (20x33cl), AI-genereret billede
Pepsi Max 20-pak flasker (20x33cl)
79,00 kr.
11,97 kr./l
Normalpris
Se prisudvikling →
Pepsi Max 33cl dåse, AI-genereret billede
Pepsi Max 33cl dåse
7,25 kr.
21,97 kr./l
Normalpris
Se prisudvikling →
Pepsi Max 6-pak dåser (6x33cl), AI-genereret billede
Pepsi Max 6-pak dåser (6x33cl)
43,50 kr.
21,97 kr./l
Normalpris
Se prisudvikling →
Pepsi Max 50cl flaske, AI-genereret billede
Pepsi Max 50cl flaske
18,25 kr.
36,50 kr./l
Normalpris
Se prisudvikling →
Pepsi Max 33cl flaske, AI-genereret billede
Pepsi Max 33cl flaske
12,25 kr.
37,12 kr./l
Normalpris
Se prisudvikling →
Pepsi Max Lemon 50cl flaske, AI-genereret billede
Pepsi Max Lemon 50cl flaske
18,95 kr.
37,90 kr./l
Normalpris
Se prisudvikling →
Pepsi Max Lime 50cl flaske, AI-genereret billede
Pepsi Max Lime 50cl flaske
20,25 kr.
40,50 kr./l
Normalpris
Se prisudvikling →

Nærmeste butikker med tilbud i Kolding

Netto
Netto Jernbanegade Kolding
Jernbanegade 48 · 0.5 km fra centrum
Pepsi Max Lime 50cl flaske
20,25 kr.
Se butik →
Bilka
Bilka Kolding
Skovvangen 40-42 · 2.5 km fra centrum
Pepsi Max 33cl flaske
12,25 kr.
Se butik →

Se alle butikker på kortet →

Flere tilbud i Kolding på Sparekurven →

Andre byer
KøbenhavnAarhusOdenseAalborgEsbjergRandersHorsensVejleRoskildeHerningSilkeborgNæstvedFredericiaViborgKøgeHolstebroSlagelseHillerødSønderborg